Kayseri Avukat Oktay Aydoğdu

Hizmetlerimiz

Ceza Avukatı

Türk ceza kanunu ve Ceza mahkemesi kanununlara hakim strateji oluşturan, bu alanda kanun bilgisi ile yetkinlik kazanmış kişilerdir. Ceza dava dosyaları ve savcılık soruşturması dosyalarında yoğunlaştırılmış mevzuata hakim avukatlardır.

Ceza avukatı tutmak isteyen kişiler bazı husulara dikkat ederek davranmalıdır. ceza dosyaları insanların özgürlüğünü etkileyen kişinin en temel ihtiyaçlarından sonra gelen hususdur.

Ceza avukatı seçerken bireyler doğru avukatı seçmesi tercih hususudur. Nelere dikkat edilmelidir?

Fayda-zarar dengesini iyi yönetebilen, dosyanıza benzerlik gösteren daha önceden edinilmiş tecrübe ve avukatınızla sağlıklı bir iletişim kurma dengeniz göz önünde bulundurularak en iyi ceza avukatını bulabilirsiniz.

Bu husularda dava dosyanızı yönetebilmek için büromuzdan destek alabilirsiniz.

Tazminat Avukatı

Tazminat avukatı kişinin içinde bulunduğu durumdan haklı olarak muzdarip olması ve yasal yollarla maddi veya manevi zararın bedeli olarak karşı tarafa zararı beyan etmesidir.

Her türlü maddi, manevi, haksız tutuklanma, boşanma, iftira, haksız fiil, haksız şikayet ve kişinin değerlerine hakeret edilmesi gibi konularda Av Oktay Aydoğdu hukuk bürosu olan tecrübeli kadromuz ile yanınızdayız.

Tazminat davaları iki şekilde mahkemeye sunulabilir. Maddi tazminat: kişinin türkiye cumhuriyeti yasalarına ve hukuklarına aykırı kaldığı davranışlar neticesinde, bireyin sahip olduğu maddi değerlerin eksilmesi yada gasp edilmesi şeklinde mahkemeye açılan dava türüdür.

Manevi Tazminat: kişinin türkiye cumhuriyeti yasaları ve hukuklarına aykırı davnışlar neticesinde kişilik haklarını ihlal eden durumlar içerisinde bulunduğunda, sağlık sorunları yada acı çekmesi gibi konularda açılan davalardır.

Kayseri Avukat

Avukat Oktay Aydoğdu olarak Kayseri’de bulunan uzman ve tecrübeli ekibimizle sizlerin her davada yanındayız.

Kayseri’de bulanan avukat Oktay Aydoğdu Kimdir?

1984 Kayseri doğumludur İlk İlkokulu Şehit Doktor Uluçan Dayan ilköğretim okulu . Ortaokulu ve liseyi Sema Yazar Anadolu Lisesi’nde bitirmiş üniversiteyi Ankara Üniversitesi’nde okumuştur askerliğini Kayseri asker alma bölge başkanlığı da asteğmen olarak yapmıştır. 2010 yılında mesleğe başlamıştır ve halen icra aile boşanma tazminat ve Ceza davalarında uğraşmaktadır kendisiyle birlikte 3 avukat iki stajyer bir sekreteri çalışmaktadır.

Boşanma Avukatı

Boşanma avukatları iki bireyin arasında oluşan sorunlardan sonra işlem sürecini yönetir. Aldatılma, şiddete mağruz kalma kişilik unsunlara hakeret edilmesi, geçim kaynaklarının elde edilmesi engelleyen faktörler v.b durumlarda açılan davalardır.

Ne yazıkkı tarafımız gelen boşanma avukatı talebleri bir hayli artış göstermektedir. kadromuzda bulunan bir çok davada tecrübe edinmiş avukatlarımzla her zaman yanınızdayız.

Trafik Kazası Avukatı

Trafik Kazası Avukatı Kayseri – Sigorta Ve Trafik Kazası Avukat

Trafik kazası avukatları geçirilmiş bir kazadan sonra kişinin yaralanması kazadan sonra hayatı etkilen faktörler oluşması ve ölüme bağlı maddi ve manevi olarak açılan davalardır.

Kısa süreli veya ömür boyu sakat kalma geçirelen tedavi süreci masrafları çalışmaya engel günler gibi olaylar hesaplanarak karşı tarafa maddi trafik kazası davası açılır.

Kaza sonucunda vasıtada oluşan maddi zararlar, oluşan araç değer kaybı gibi maddi zararlar karşı tarafa dava edilir.

Aile Avukatı

Aile hukuku avukatları aile ilişkilerini düzenleyen Medeni Hukuk’un bir alt silsilesidir. Evlilik hukuku, hısımlık, veraset olmak üzere 3 şekilde dava açılabilir. Buna göre Aile hukuku Avukatları evlenmelerin koşulları, nişanlanma, başonma koşulları, mal paylaşımları, aile soybağı, velayet, evlat edinme, çocuğun nafaka hakkı, kadın ve çocuk hakları, kayyımlık, yardım nafakası şeklinde hizmet verirler.

Ağır Ceza Avukatı

Ağır ceza avukatı TCK’da düzenlenen yağma, resmi belgede sahtecilik, nitelikli dolandırıcılık, irtikap, v.b cezalarda yargılanan kişiler 10 yıldan fazla yada müebbet hapis istemiyle yargılamsı durumlara ilişkin avukatlık yapar.

İş Hukuku Avukatı

İş hukuku avukatları iş veren veya işcinin maddi/manevi zararlar uğramasına ilişkin gerekli hukuk süreçlerini yöneten avukkatlardır.

Gayrimenkul Avukatı

Gayrimenkul avukatları taşınmazların tescil, miras , işgal edilmesi, icra v.b durumlarda hukuk süreçlerini yöneten avukatlardır.

error: Kopyalama Devre Dışı