Kayseri Boşanma Ve Nafaka Davaları
28
May

Kayseri Boşanma Ve Nafaka Davaları

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

Kayseri boşanma ve nafaka davaları üzerine hizmet alabileceğiniz kaliteli ve güvenilir bir hukuk bürosu arayışınız bulunuyorsa, şu an bu konuda olabileceğiniz en doğru adreste olduğunuzu size söyleyebiliriz.

Biz Oktay Aydoğdu avukatlık bürosu olarak Kayseri boşanma ve nafaka davaları konusunda sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

Kayseri boşanma avukatı ve Kayseri nafaka davalarına bakacak Hukuk Bürosu araştırıyorsanız bu konuda en iyi ve en profesyonel hizmeti veren hukuk bürosu olduğumuzu da belirtmek isteriz.

Biz Oktay Aydoğdu avukatlık bürosu olarak müvekkillerimize uygun fiyatlar üzerinden en iyi ve en doğru hukuk danışmanlığını ve dava süreçlerinde avukatlık hizmetini sağlayan bir kuruluşuz.

Bildiğiniz üzere nafaka konuları boşanma davalarında en çetrefilli ve en zorlu süreçlerden sayılmaktadır.

Genellikle nafaka davalarında taraflardan biri yüksek rakamlar talep ederken diğer taraf daha düşük rakamlar olması için dava sürecini uzattıkça uzatmaktadır.

Biz nafaka davasında nafaka talep edilen tarafın maddi ve ekonomik durumunu bilir kişilerle rapor halinde tespit ettirerek dava sürecinin en kısa sürede sonuçlanmasını sağlayabiliyoruz.

Kayseri Boşanma Ve Nafaka Davaları
Kayseri Boşanma Ve Nafaka Davaları

Örnek siz karşı taraftan belirli bir miktar nafaka talep ediyorsunuz ama karşı taraf doğru olmayan beyanlarla bunu ödeyemeyeceğini belirtiyorsa biz bu durumda karşı tarafın ekonomik ve maddi gücünü bilirkişiler tarafından tespit ettirerek istenilen rakamı karşılayıp karşılayamayacağını açık ve net bir biçimde ortaya çıkartıyoruz.

Genellikle nafaka talep edilen taraf istenilen rakamı ve miktarı fazla bularak düşürmeye çalışmaktadır.

Biz bu tür durumların yaşanmaması adına gerekli tüm hukuksal işlemleri önceden düşünerek sizler için dava sürecinde yerine getiriyoruz.

Ya da sizin yani sizden nafaka isteniyor olması durumunda ise sizin maddi ekonomik durumunuzun çok üzerinde talepler gerçekleştiriliyor ise bunu da yine bilirkişi raporları ile olması gereken rakamlara dava sürecinde indirebiliyoruz.

Bir başka durumda da önceki zamanlarda işleriniz ve çalışmış olduğunuz pozisyonunuz ve maddi durumunuz yüksekken şimdiki zamanlarda bu durum kötüleşerek aşşağı yönde değiştiyse nafaka bedellerinin güncellenmesi ve düşürülmesi konusunda da hukuksal süreçlerde size başarılı bir biçimde yardımcı olabiliyoruz.

Bir başka yazımızda ve makalemizde görüşmek üzere esen kalın…